На історичному Подолі вже будують урбаністичний хостел з вагонів метро

На історичному Подолі вже будують урбаністичний хостел з вагонів метро

На столичному Подолі почали будувати хостел з вагонів метро. Фото опублікував киянин Андрій Ніколаєв на своїй сторінці у Facebook.

- Ось такий хостел, з вагонів метро, незабаром з'явиться на вулиці Новокостянтинівській. Тераса для відпочинку, барчик, окремі і загальні номери. Начебто норм ідея! – каже Андрій.

Як ми вже розповідали раніше, два списані вагони, вже непридатні для експлуатації, купив на аукціоні київський бізнесмен Міхаель Гальперін. Вагони-ветерани київської підземки мають перетворяти на такий собі урбаністичний хостел із кнайпом та мальовничою терасою для пожильців і гостей. Передбачається, що незвичайний архітектурний об’єкт скоро з’явиться впритул до одного з готелів, що неподалік від станції метро «Тараса Шевченка».

Приміщення вагонів буде переобладнане під номери, оснащені сучасними системами опалення та кондиціювання. Сама ж концепція архітектурного дизайну «навіяна станціями метро, буремним духом, що характеризує життя нашого світу під землею». Підприємець упевнений, що проект подарує цим вагонам друге життя на радість мешканцям і гостям столиці України.