На Софійській площі встановили ялинку і готуються прикрашати

На Софійській площі встановили ялинку і готуються прикрашати

Фоторепортаж Бориса КОРПУСЕНКА

19 грудня, на День Святого Миколая, запалять вогні на головній ялинці країни. Тож навіть у вихідні на Софійській площі продовжуть створювати "Країну Північного свяйва" - саме так називатиметься новорічне містечко.

Довкола кожної опори розміщено до десяти прозорих колб, які просто "роздаватимуть" світло. Може, саме це і є обіцяні організаторами святкувань "колайдери", які створюватимуть ефект Північного сяйва?

Сьогодні також завершують монтаж ялинки. Цьогоріч вона  буде дещо нижча, ніж торік. Проте, не менш гарна - прикрасять її кристалами білого та сріблястого кольору. Загальна вага ілюмінації та іграшок сягатиме 10 тонн!

Цікаво, що цього року головна ялинка країни - це не одне живе дерево, а конструкція, зібрана із cосен різної висоти та гілля. Своєрідний крок на зустріч екологам, які дорікали, що заради новорічних свят рубають столітні ялиці.

Соснами також прикрасять простір довкола пам'ятника Богдану Хмельницькому. Тут також буде курсувати Полярний експрес.

Також уже встановлені конструкції для тунелю, який особливо ефектно виглядатиме увечері, коли сяятиме ілюмінацією. 

Нема й дня, щоби підготовку до Новорічних свят на Софійській площі не знімали зі дрона - ефектна картинка!

Перехожі вже уважно придивляються, де будуть найкращі локації для фотозйомок.

Нагадаємо, що свято на Софійській стартує 19-го грудня і триватиме до 13-го січня. На гостей чекатимуть концерти, безліч фотозон, новорічний ярмарок та зона змаколиків.