Вікенд з мистецтвом: 5 виставок "зігріють" киян

Вікенд з мистецтвом: 5 виставок "зігріють" киян

В зимову погоду музеї та галереї чекають поціновувачів мистецтва. Ми підготували гід найцікавішими та найновішими експозиціями.

"У відблисках сонця"

Галерея "Portal 11" презентує роботи молодого і яскравого митця Антона Гудзикевича. Його живопис – це маніфест життя, сповненого емоцій і світла. В ньому немає місця прихованим значенням або намаганню ускладнити просте. Стосунки між людиною і водою, людиною і повітрям, людиною і землею – ось основні питання, які наразі захоплюють думки автора. Виставка відкрита до 5 січня. 

Де: галерея "Portal 11", вул. Трьохсвятительська, 11
Вхід вільний.

"Світ пташиних таємниць"

Художниця Наталія Єщенко-Петрова черпає своє натхнення з подорожей, документальних фільмів, спостерігає за людьськими характерами, помічає якісь особливі риси і втілює їх  птахів. Проте зображення птахів має не лише естетичний характер. Вона використовує образ цих створінь як символ свободи тіла і духу, оскільки людині, як і будь-якій пташці чи іншому живому створінню, потрібна свобода. Витончена краса та граційність птахів спонукають на роздуми про багатство природи, її гармонійність і довершеність. Виставка триває до 19 грудня.

Де: Музей історії міста Києва, вул. Б. Хмельницького, 7
Вхід за музейними квитками

«Гарет Джонс. Щоденник» 

Експозиція присвячена постаті видатного британського журналіста Гарета Джонса, який першим розповів світові правду про Голодомор 1932-33 років в Україні. Відвідувачі виставки мають можливість зануритися у світ 30-х років ХХ століття, дізнатися за яких умов він робив свої журналістські розслідування, з якими перепонами і брехнею стикався під час роботи, яким силам йому довелося протистояти. Виставка відкрита до 10 грудня. 

Де: галерея "Лавра", провулок Лаврський, 9
Вхід вільний

З фондів "Совіарт"

В експозиції представлені роботи художників сучасного українського мистецтва за період з 1987 року по 2016 року. 

Де: ЦСМ "Совіарт", Андріївський узвіз, 22а
Вхід вільний

"Місто натхнення"

Виставка Валерії Болконської присвячена місту, в якому жив і працював композитор Віктор Косенко. Представлені роботи  - своєрідний танець міста в унісон з музикою. Вони позначені концептуальним баченням і емоційною насиченістю. 

Коли: відкриття 9 грудня о 19.00
Де: Музей-квартира В.С. Косенка, вул. М. Коцюбинського 9, кв. 4
Вхід вільний

Нагадаємо, 20 цікавих подій на вихідні у столиці.