Стало відомо де у Києві полагодили каналізацію і куди діли старі труби

Стало відомо де у Києві полагодили каналізацію і куди діли старі труби

«Київводоканал»  завершив реконструкцію двох каналізаційних насосних станцій: «Наводницька» на вулиці Наддніпрянське шосе, 3 та «Конча-Заспа – 6» за адресою Столичне шосе, 90. Щодня на них надходять 5 тисяч м3 стоків з Печерського району та 2,5 тисячі м3 стоків з Голосіївського району міста Києва відповідно.

Як повідомляє прес-служба «Київводоканалу», В рамках проектів було встановлено енергозберігаюче обладнання з частотним регулюванням та вбудованою системою охолодження, вмонтовані нові засувки, встановлено ультразвукові витратоміри на напірних трубопроводах.  Для виконання задачі автоматичного регулювання та рівня води, в резервуарах встановлено занурювані датчики.

Замінено технологічний трубопровід та запірну арматуру в машинному залі, в грабельному відділенні виконано роботи з облицювання стін та стелі. Змонтовано систему охоронного відеоспостереження та виконано повну реконструкцію системи вентиляції грабельного відділення. Київводоканал й надалі продовжуватиме замінювати застаріле обладнання аби досягти європейського рівня очистки води та стоків.

Крім того, «Київводоканал» повідомив, куди потрапляють старі зношені труби, яких у столиці безліч. У листопаді цього року Департамент експлуатації водопровідного господарства  продав 51 тонну металобрухту чорного металу на суму 350 000 грн., Департамент експлуатації каналізаційного господарства – 30 тонн металобрухту чорного металу на суму 180 000 грн., Технічний департамент – 2115 кг відпрацьованих акумуляторних батарей на суму 38 070 грн.

Виручені кошти будуть направлені на фінансування відновлювальних робіт та модернізацію обладнання, мереж, техніки.