В історичному фільмі про Крути прозвучить музика італійця та Христини Соловій

В історичному фільмі про Крути прозвучить музика італійця та Христини Соловій

В трейлері до картини «Крути 1918» використана оригінальна музика італійського композитора Марко Моріні. 

- Чудова музика, яка звучить у другому трейлері, стала результатом колаборації української кіностудії Good Morning Film та італійського саундпродакшена Logical Box. Музика є одним з найпотужніших інструментів, які можуть передати людські емоції. Фільм "Крути 1918 року"- це перш за все історія про людей, про їхнє бажання жити і любити. Про їхню мужність і незламність духу. І, головне, про свободу. Як тоді, 100 років тому, так і сьогодні, -  говорить продюсер картини Андрій Корнієнко

Саундтрек до фільму виконає українська співачка Христина Соловій. Це

Основою сюжету картини стала реальна історія сутички, що сталася на залізничній станції Крути взимку 1918 року: тоді декілька сотень українських гімназистів і студентів боролися з багатотисячною російською Червоною гвардією. На фоні доленосних подій в країні два брата Андрій і Олексій Савицькі закохуються в прекрасну Софію. Більшовики підходять до Києва, місто наповнене "червоними" агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом все боєздатні частини армії, включаючи юнкерів і студентів. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій та Олексій, протистоять чотирьохтисячному добре озброєному війську.

У стрічці знімаються Євген Ламах, Надія Коверская, Андрій Федінчік, Олексій Тритенко, Олександр Піскунов, Дмитро Ступка, Остап Ступка, Наталя Васько, Роман Ясинівський, Богдан Юсипчук.

Допрем'єрний показ фільму «Крути 1918» в Києві відбудеться в день річниці бою під Крутами, 29 січня. 7 лютого фільм вийде в широкий прокат.

Нагадаємо, театр в подарунок: столична оперета прпонує сертифікати для глядачів.