Комунальні підприємства столиці оцінять по-бізнесовому

Комунальні підприємства столиці оцінять по-бізнесовому

Ефективність роботи комунальних підприємств, що підпорядковані КМДА, будуть  оцінювати на основі фінансових показників, звіту про виконання середньострокового стратегічного плану та ключових показників ефективності. З цією метою Департамент економіки та інвестицій розробив відповідні методичні рекомендації, затверджені розпорядженнями КМДА.

Про це повідомляє офіційний сайт міської адміністрації.

-Починаючи з 2019 року, столичні комунальні підприємства подаватимуть проекти річних фінансових планів, розроблених на основі середньострокових стратегічних планів розвитку на три роки та звіти про їх виконання за період, що передує плановому, - говориться у повідомленні.

-Така модель менеджменту – це загальноприйнята ефективна міжнародна практика, органічна для бізнесового середовища та інвесторів. До того ж, такий підхід дозволить виконати задачі, визначені у Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, міських цільових програмах та Програмі соціального та економічного розвитку міста Києва, – переконана директор Департаменту Наталія Мельник.

За її словами, новий підхід - це важливий крок, який наближає Київ до європейського бізнесового співтовариства та сприяєтиме прийняттю інвестиційних рішень на користь столиці.

Нагадаємо, схему теплопостачання Києва допоможуть розробити американці.