Київ залучить досвід Кореї для перетворення міста в Smart City

Київ залучить досвід Кореї для перетворення міста в Smart City

Протягом року делегація з Південної Кореї проводила експертну оцінку міських систем та сервісів, які було втілено завдяки Kyiv Smart City та проаналізувала подальший розвиток столиці.

Корейські експерти розробили Kyiv Smart City Master Plan, який допоможе Києву у впровадженні розумних рішень для міста. 

Про це повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

На зустрічі з корейською делегацією був також присутній заступник голови КМДА Дмитро Давтян. Ві н розповів, що обговорення стосувалося інфраструктурних проектів. 

"Ми почули багато дуже цікавих рішень від корейських колег. Вони стосувалися, передусім, сервісів, які вже працюють у місті, транспортної та дорожньої інфраструктури, IT-технологій. Насправді смарт-рішення стосуються практично усіх галузей життєдіяльності міста, і кожна з них була детально проаналізована експертами з Кореї. Вони спиралися не лише на аналітику, отриману в нашому місті, порівнянням служило аналогічне за низкою показників місто у Кореї. Там «розумні» технології використовуються дуже широко, і це спрощує як аналіз стану справ у кожній із сфер, так і можливість оперувати отриманими даними для прийняття рішень", – цитує Давтяна прес-служба Київради.

Зрештою команда корейських експертів спільно з представниками КМДА затвердила цей план розвитку Smart City в українській столиці.

За словами Назарова, іноземна делегація високо оцінила здобутки Києва у питання інтеграції інновацій у міську інфраструктуру. Усі запропоновані ідеї будуть враховані під час реалізації концепції Kyiv Smart City 2020. 

Нагадаємо, Київ перетворять на Smart City протягом кількох років.

Фото: Юрій Назаров / Facebook