Експериментальна вулиця: на Шота Руставелі запустили тролейбуси повз стовбчики

Експериментальна вулиця: на Шота Руставелі запустили тролейбуси повз стовбчики

Як повідомляють у КП «Центр організації дорожнього руху», запрацювала виділена смуга громадського транспорту по вулиці Шота Руставелі, про обладнання якої «Вечірка» вже розповідала.  Тут робітники КП завершили весь комплекс заходів для  прискорення руху тролейбусів та автобусів через центр міста. Зокрема, було здійснено переміщення припаркованих на виділеній смугі автомобілів, переміщено більшу частину сміттєвих баків, що стояли на проїзній частині вулиці.

Пріоритет руху громадського транспорту – один з основних принципів транспортної політики міста, закладений у «Стратегії розвитку Києва до 2025 року», і одним зі завдань документу є розвиток виділених смуг громадського транспорту, – зазначив Віктор Черній, директор КП «Центр організації дорожнього руху». – Через регулярні масові порушення правил паркування на вулиці Шота Руставелі було встановлено делінеатори, що відокремили смугу громадського транспорту від інших. Однак, на жаль, через несвідомі дії окремих громадян та організацій декілька днів рух смугою було заблоковано. Наразі співробітники Центру разом з екіпажами патрульної поліції забезпечують роботу смуги, тролейбуси та автобуси рушили нею.

У КП «Центр організації дорожнього руху»,  наголосили, що порушення правил руху та паркування на виділених смугах карається штрафами, також будуть здійснюватися переміщення автомобілів, що заважають руху громадського транспорту.