У Києві двох небезпечних вуличних злодіїв засудили на 7 років

У Києві двох небезпечних вуличних злодіїв засудили на 7 років

За принципової позиції Київської місцевої прокуратури №10 оголошено обвинувальний вирок 29-річному та 22-річному чоловікам за вчинення розбійних нападів на громадян. Повідомляє на сторінці Фейсбук  речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

У січні 2017 року зловмисники, перебуваючи в безлюдному місці по вул. Жилянській в Шевченківському районі міста Києва, напали на перехожого та із застосуванням насильства заволоділи його шкіряною курткою, мобільним телефоном та грошима. Нападники залишили потерпілого без свідомості на вулиці.

-Ще однією жертвою став чоловік, якого зловмисники підстерегли на вул. Івана Франка. Скрутивши потерпілому руки, нападники відібрали в нього гаманець із грошима та мобільний телефон- доповнив Андрій Лисенко.

За результатами судового розгляду Шевченківський районний суд м. Києва підтримав позицію прокурора, визнав обвинувачених винними в інкримінованих злочинах та призначив їм покарання у виді 7-ми років позбавлення волі та 7 років 3 місяців позбавлення волі відповідно.

До вступу вироку у законну силу обраний зловмисникам запобіжний захід у виді тримання під вартою суд залишив без змін.

Нагадаємо, поліцейські приїхали до псевдомінера Верховної Ради