Пантелеєв проінспектував «недогрітий» будинок

Пантелеєв проінспектував «недогрітий» будинок

Нещодавно на гарячу лінію 1557 звернулася мешканка  одного зі столичних будинків. Жінка скаржилась, що у квартирі стовпчик термометра не підіймається вище 16 градусів. У чому причина холодної оселі  розбирався заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. Він, разом із помічниками, виїхали на місце «події» - вулицю Московську, 15.

- Будинок побудований  у 60-х роках ХХ століття і має верхню систему розводки опалення.  Понад 14 років кожної зими у нашій квартирі було неймовірно холодно. Два роки тому Київенерго  реконструювало  індивідуальний тепловий  пункт,  і до нас прийшло довгоочікуване тепло. Але цього року ми знову зіштовхнулись зі старою проблемою, - розповідає пані Ганна, мешканка будинку по вулиці Московська,  15.

Насамперед  інспектори оглянули помешкання жінки. У квартирі металопластикові вікна, охайний ремонт.

- Квартира повністю підготовлена до зимового періоду. До пані Ганни зауважень немає ні щодо вікон, ні щодо експлуатації опалювальних приладів. Тому причину  недогріву будемо шукати в «серці» будинку – підвальних приміщеннях, - зауважив Петро Олександрович.

Шукали  причинно-наслідковий зв’язок втрати тепла в індивідуальному тепловому  пункті. «Екскурсоводом»  запросили начальника РТМ «Печерськ» КП «Київтеплоенерго» Олександра Охріменка. Він уважно оглянув приміщення, і з’ясував, що тепла позбавила квартири похибка у конструюванні системи опалення. Щоб ліквідувати її, енергетикам дали добу. Крім того пообіцяли, що обов'язково зателефонують мешканцям - перепитають, чи потепліло в квартирах.

До слова, Петро Пантелеєв нагадав, що міська влада спеціально створила окрему гарячу лінію 1557 для звернень киян та жителів столиці з питань комунальних послуг. Подібні перевірки за участю міської влади проводяться щотижня, а комунальними підприємствами – щодня. 

- Якщо є недогрів, то ми насамперед перевіряємо 3 чинника: постачальника  тепла «Київтеплоенерго»,  керуючу компанію (ЖЕК чи  ОСББ), а також самі помешкання. Також, щоб зменшити «навантаження» на платіжки киян та покращити якість послуг ми, окрім програми  «30на70»,  плануємо запровадити низку нових: щодо заміни ліфтів «5 на 95» (де 5- це жителі будинку, а 95 – місто), заміни покрівлі  - 10/90 (10 – жителі, 90 – місто) та ще декілька.  Проте, наразі це тільки  проекти. Детальну  інформацію ми оприлюднимо пізніше, - поділився пан Пантелеєв.

Наступного року у кожному районі столиці планують створити додаткові консультаційні центри, для того щоб якомога більше мешканців будинків взяли участь у нових програмах, зменшивши суму у платіжках  за комунальні послуги.