Комунальники наповнили міський бюджет дзвінками

Комунальники наповнили міський бюджет дзвінками

Протягом останніх двох тижнів заблоковано 522 номери телефонів, що вказані на незаконно розміщених оголошеннях. Такий захід очистить місто від неестетичних оголошень, які кияни бачать на вулицях столиці на кожному кроці. Про це повідомляє начальник управління контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою Панчій Тарас.

- За самовільне розміщення рекламних оголошень на зупинках, стовпах та інших елементах благоустрою м. Києва ми розробили ефективну систему автодозвону. Тобто у разі самовільного розміщення рекламних засобів на столичних елементах благоустрою, на номер телефону, що зазначений в оголошені, безперервно здійснюватимуться дзвінки із інформуванням про порушення Правил благоустрою та зобов’язання негайного усунення порушень − прокоментував Тарас Панчій.

Автододзвін здійснюватиметься безперервно до моменту усунення рекламодавцем порушення та сплати штрафу до міського бюджету у розмірі до 1 700 гривень.

- Система автодозвона довела свою ефективність. Лише за 2 тижні складено 10 адміністративних протоколів, що наповнять міський бюджет 1 7000 грн та зобов’язали порушників власними силами усунути порушення, – каже Панчій.