Кличко привітав українських захисників з Днем Збройних сил України

Кличко привітав українських захисників з Днем Збройних сил України

Мер Києва Віталій Кличко перед початком засідання Київської міської ради привітав українських захисників з Днем Збройних сил України. Про це повідомили в прес-службі мера.

-Перш за все хочу привітати українських захисників, наших воїнів з Днем Збройних сил України! - сказав Кличко. - Українська армія загартовується, відстоюючи свободу і цілісність нашої держави. Професійно формується і вчиться, демонструє відвагу і незламність духу. Ми поважаємо наших воїнів і вдячні кожному з них за мирне життя на вулицях наших міст, за можливість будувати майбутнє нашої країни, - відзначив мер.

Він нагадав, що перед минулим засіданням в залі Київради встановили прапор  Військово-морських сил України на знак підтримки українських моряків, які перебувають в полоні в Росії, та для привернення уваги світу до піратських і диких дій Російської Федерації.

-Ми вимагаємо повернути наших моряків, захоплених Росією в полон, і українські військові судна, - наголосив Кличко. - Сьогодні прапор ВМС вивішено і на флагштоку біля Київської міської держадміністрації, - додав Віталій Кличко.