“Круті” спортивні ігри для школярів відбулися у Києві

“Круті” спортивні ігри для школярів відбулися у Києві

4 грудня в Києві, у спортивному комплексі «Меридіан», відбулися фінальні змагання всеукраїнського спортивно-масового заходу для школярів 9-17 років “Cool Games” (“Круті ігри”). Змагання започатковані Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки та ГО “Українська федерація учнівського спорту” з метою запровадити інноваційні підходи до проведення уроків фізичної культури в школах.

Про це повідомляє офіційний портал Кабінету Міністрів.

-Дуже приємно брати участь у такому класному, крутому і цікавому заході! Це прекрасна ідея, адже ми розуміємо, що уроки фізкультури в школі мають бути цікавими. Без руху ми не виростимо здорову націю... Сподіваюсь, що ці змагання стануть традиційними, і Міністерство молоді та спорту, безумовно, їх підтримає, - привітав учасників та організаторів змагань Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Команда-переможець третього вікового дивізіону (14-17 років) здобулає право участі у World ISF Educational Games, що відбудуться у містах Афіни та Олімпія (Греція) 27 березня–2 квітня 2019 року.

Області-переможці отримають необхідний інвентар для проведення змагань у майбутньому.

Напередодні, з 1 по 3 грудня, 550 дівчат і хлопців із 24 регіонів України та Києва взяли участь у відбіркових змаганнях – естафетах та рухливих командних іграх – які пройшли в Міжнародному дитячому центрі «Артек» та Міжнародній тенісній академії в Пущі-Водиці.

Нагадаємо, Київ забере собі 14 дитячо-юнацьких спортивних шкіл.