Мешканці Деснянського та Оболонського районів повинні зробити запаси води на вечір

Мешканці Деснянського та Оболонського районів повинні зробити запаси води на вечір

Згідно із щорічним графіком «Київводоканал» проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Деснянському та Оболонському районах. Про це повідомила прес-служба «Київводоканалу».

У Деснянському районі у зону робіт потраплять мережі по вул. Електротехнічна. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 6 на 7 грудня, а саме з 23.00 до 06:00. 

В Оболонському районі у зону робіт потраплять мережі житлового масиву Оболонь. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 6 на 7 грудня, а саме з 23.00 до 06:00. 

Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

Звертаємо увагу, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.