Про децентралізацію розкажуть на Золотих воротах

Про децентралізацію розкажуть на Золотих воротах

7 грудня, у День місцевого самоврядування, фойє станції метро «Золоті ворота» прикрасить фотовиставка «Великі світлини маленьких місць: моя громада – наше майбутнє». Виставка відбудеться за підтримки міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Програми «U-LEAD з Європою» і КП «Київський метрополітен».

- Фотовиставка є продовженням однойменного загальнонаціонального фотоконкурсу, проведеного цієї весни. Метою фотоконкурсу було підсилення місцевої ідентичності громадян зі своїми рідними громадами та поширення кращих практик, створених в ході реформи децентралізації., - повідомляє метрополітен. 

Станція метро «Золоті ворота» є однією з найбільш відвідуваних станцій київського метрополітену. Тому, для виставки обрали саме цю станцію, адже це дозволить ознайомити з інсталяцією як умога більшу кількість киян та гостей міста. 

До того ж, фотовиставка стане ще одним кроком для того, щоб пов’язати реформу децентралізації з позитивними емоціями та посилити відчуття приналежності і відповідальності за розвиток своїх рідних міст серед людей.

Коли: 7 грудня о 10:00 

Де: Фойє станції метро «Золоті ворота».