Столичним працівникам позашкільної освіти показали «Сто тисяч»

Столичним працівникам  позашкільної освіти показали «Сто тисяч»

Працівників позашкільної освіти міста Києва привітали у Київському академічному драматичному театрі, що на Подолі. На свято завітали представники київської міської адміністрації, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, а також  Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

- Шановні освітяни, маю велику честь бути присутнім у такому поважному колективі – людей, які творять майбутнє. Ми величезну увагу приділяємо освітній галузі:  впроваджуємо нові стандарти, реформи, створюємо комфортні умови праці. Велика дяка вам за  те, що у такий не простий час ви докладаєте багато зусиль для виховання  нашого майбутнього покоління, за вашу кропітку працю, наполегливість і витримку, -привітав заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

Спеціальними відзнаками нагородили  32 викладачів. Грамотами нагороджували категоріях: За досягнення високої майстерності у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток позашкільної освіти міста Києва. Також Грамотами  Департаменту освіти і науки КМДА  нагородили  3 вчителів , а також Подякою департаменту освіти і науки нагородили ще 6 освітян .

- Я не знаю хто придумав ту назву: «Позашкільна освіта», але якби знали ім’я цієї людини, ми, освітяни, присвоїли б їй «золотого гусака».  Бо це не є правильна зава для працівників освіти, які є довкола: і у садочках, і у школах. Взагалі, садочок і школа тримаються на  творчих і обдарованих людей.  За вами – діти, з вами – діти, навколо вас – діти. Ви – навколишня освіта, - зауважила директор Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян.

До слова, до Дня збройних сил України особливу відзнаку «За мужність і патріотизм, високу громадянську позицію, відданість інтересам держави та українському народові, за героїзм, бойові заслуги у захисті незалежності суверенітету та територіальної цілісності України»  нагородили медалями «Честь. Слава. Держава» 5 воїнів-педагогів.

Подарунком освітянам була і вистава українського класика Івана Карпенка-Карого «100 тисяч» із Богданом Бенюком у головній ролі.