Зимова «Країна мрій» переїде на лівий берег

Зимова «Країна мрій» переїде на лівий берег

Вперше одна з загальноміських новорічних святкових локацій розташується на лівому березі Дніпра.

Як повідомила директорка Департаменту культури Діана Попова, з 19 грудня по на території Міжнародного виставкового центру буде «Зимова Країна мрій», яку організовує Олег Скрипка за підтримки КМДА. Масштабний мистецький проект стартує 19 грудня о 20.00.

Гостей чекатимуть п’ять гала-концертів, резиденція Святого Миколая, обладнана дитяча зона у приміщенні МВЦ, атракціони, танці та безкоштовний казковий різдвяний мюзикл «Лускунчик: війна і мир» – продовження історії Гофмана про знамениту ляльку.

Крім того, особливу святкову програму для дітей в парку Шевченка влаштують 12-13 січня, до Старого Нового року. Обіцяють конкурси, ярмарок, концерт.


А з 21 грудня по 13 січня на території Печерського ландшафтного парку триватиме перший в Україні Цитрусовий фестиваль. Співоче поле перетвориться на унікальну новорічну локацію: королівство апельсинів та лимонів, з яких побудують казкові замки. Всього для виставки використають більше 120 тон фруктів, кожен з яких буде вкладений замість цегли при будівництві замків. Відвідувачі зможуть побачити домівки Гаррі Поттера, Рапунцель, Аладіна, Робін Гуда, графа Дракули, тамплієрів, тощо. Кожна цитрусова будівля сягатиме 3-5 метрів у висоту.

У програмі унікального новорічного фестивалю: експозиція у кризі, 13-метрова цитрусова ялинка, вхідні лимонні арки, резиденція цитрусового австралійського Санти, новорічна пошта побажань та сувенірні крамнички. І новорічні розваги: катання на собачих упряжках та snowtubing траси для дорослих та дітей.

За словами Діани Попової, усього в місті передбачено щонайменше 70 різноманітних акцій і концертів та понад 200 святкових подій у районах.  До новорічно-різдвяних свят для дітей в місті покажуть близько 300 тематичних вистав на різних локаціях (театри, кінотеатри, мистецькі майданчики). Їх відвідають майже 90 тисяч маленьких глядачів.

Загалом в усіх районах міста відбуватимуться вистави письменників-казкарів, святкові лялькові програми, мюзикли, книжкові виставки, майстер-класи, святкові акції, розважально-ігрові програми, конкурси, кіноранки з показом мультфільмів тощо. Велику увагу приділять і соціальній складовій.

- Ми подбаємо, щоб привітання та увагу здобули всі діти міста, а особливо діти пільгових категорій, діти переселенців та діти, батьки яких загинули, отримали поранення або нині знаходяться в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Зокрема, заплановані благодійні вистави та подарунки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - підкреслила Діана Попова. - Також усім організаторам новорічних акцій, які увійшли до програми загальноміських заходів, рекомендовано звернути особливу увагу на вирішення питань щодо створення відповідних умов для людей з інвалідністю: забезпечення доступності до місць проведення заходів, зон паркування транспортних засобів, пандусів тощо.

Нагадаємо, на Софійській площі запустять новорічні колайдери.