Дивовижні звірі «захоплять» Поділ

Дивовижні звірі «захоплять» Поділ

Новорічний майданчик на Контрактовій площі відкриється вже 15 грудня. Його тематикою стане творчість Марії Приймаченко.

 -  У 2019 році ми святкуватимемо ювілей з дня народження видатної художниці, 110 років, тому вирішили привернути увагу до її творчості, - підкреслила директорка Департаменту культури КМДА Діана Попова. 

Дивозвірі та дивоквіти будуть встановлені по вулиці Сагайдачного. Стилістичними іграшками за мотивами творів Марії Приймаченко буде прикрашена і 22-метрова ялинка (штучна, з натуральними гілками). До речі, 12 січня тут відсвяткують 110-річчя з дня народження художниці. 

 -  Святкове відкриття розпочнеться 15 грудня о 16.00. По Дніпру на Поштову площу приїде святий Миколай. Далі він попрямує на Контрактову разом з своїми помічниками-янголами, що по дорозі роздаватимуть дітям подарунки. Це буде великий парад з барабанщиками та карнавалом. Одночасно на Сагайдачного вмикатиметься ілюмінація наших фантастичних арт-об’єктів. Святий Миколай відкриє свою Резиденції, що розміститься у сквері біля Контрактової площі, та урочисто засвітить ялинку, - розповів  організатор, засновник проекту «Folk Ukraine» Ігор Добруцький.

На Контрактовій площі для відвідувачів працюватимуть два оглядових колеса, каруселі, 90-метрова снігова гірка (вартість 50 грн.), парк ілюмінацій, фотозони, новорічно-різдвяний ярмарок, фудкорт. А у сквері розташується резиденція Святого Миколая.
Щоб відвідувачам було тепліше та комфортніше, в зоні фудкорту зроблять терасу (на 50-70 см від землі), а також прозору покрівлю від дощу й снігу. 

На сцені у вихідні та святкові дні заплановано провести 19 концертів. Обіцяють молодіжну програму.

Локація працюватиме до 20 січня.