Безкоштовну онлайн-карту бібліотек створять для українців

Безкоштовну онлайн-карту бібліотек створять для українців

Для любителів книг і читання створять безоплатний онлайн-сервіс «Бібліотека для тебе - Library for you», який включатиме в себе веб та мобільну версію. Про це повідомляє організатор проекту Українська бібліотечна асоціація.

Сервіс буде орієнтувати всіх, кому це необхідно, щодо місцезнаходження найближчої бібліотеки та надавати інформацію про бібліотечні послуги. 

- На багатьох регіональних інформаційних сайтах за запитом «Бібліотеки» можна знайти адресну інформацію про місцезнаходження бібліотеки та адресу інтернет-сторінки. Водночас, інформацію про послуги бібліотек, спектр яких зараз дуже широкий, треба збирати на різних веб-сайтах і веб-сторінках, що потребує більше часу користувачів бібліотек. До того ж, навігація по сайтах бібліотек, не завжди є зручною, - зазначають в Українській бібліотечній асоціації.

Сервіс міститиме єдину базу всіх бібліотек України (національних, державних, публічних, університетських, спеціальних та інших) із контактною інформацією та переліком послуг бібліотек, а також із зручним пошуком по сайту. 

Для створення сервісу було розпочато фандрейзингову кампанію, адже мінімальний бюджет для запуску проекту складає 32 тис. гривень. Тому кожен бажаючий може долучитися і перерахувати будь-яку суму благодійного внеску на рахунок Української бібліотечної асоціації. Очікуваний термін реалізації - 6 місяців, від початку розробки технічного завдання до запуску готового сервісу та його тестування.

Нагадаємо, куди киянам віддати прочитані романи.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!