Київські школярі дізнаються про пінгвінів й льодовики від полярників

Київські школярі дізнаються про пінгвінів й льодовики від полярників

Учні 5 київських шкіл зустрінуться з учасниками антарктичних експедицій завдяки загальноукраїнському конкурсу «Запроси полярника до себе». Учасники антарктичних експедицій прочитали всі листи учнів, що надійшли до них, та обрали по 3 школи-переможці з 8 міст України – Київ, Черкаси, Миколаїв, Біла Церква, Житомир, Одеса, Львів, Харків. Ще дві київські школи потрапили у перелік «щасливчиків» виборовши «приз глядацьких симпатій».

- Коли ми з колегами читали листи, то приємно було відзначати, наскільки допитливими та наполегливими є наші діти. А ще приємніше було читати, що вони вважають полярників надзвичайними героями й хочуть, щоб вони відкрили секрети справжньої дружби та витримки у складних умовах. Хочу від усіх нас подякувати за кожен лист, кожне звернення, запитання. Всі вони для нас неймовірно важливі,відзначив очільник Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий, повідомляє МОНУ.

Поспілкуватись надзвичайними героями-полярниками та розпитати про усе, що цікавить дітей про Антарктику, матимуть змогу школярі зі столичного ліцею «Наукова зміна», СШ №16 та СНВК «Лісові Дзвіночки» Окрім цього, полярники обрали ще 3 школи, яким віддали свої «глядацькі симпатії». До них потрапили ще 2 київські школи: спеціалізована школа №53 та загальноосвітня санаторна школа-інтернат №19.

Протягом грудня учасники експедицій зв’яжуться з усіма зазначеними школами та узгодять дату зустрічей.

Загалом на конкурс надіслали понад 200 листів, серед яких були малюнки, відео, фото тощо. Зокрема, були світлини виготовлених школярами власноруч смаколиків, якими вони планують частувати гостей, відео, де першокласники дають свої варіанти відповідей на запитання: кому належить Антарктида? яка там погода? хто такі полярники і чим вони займаються? та інші. 

Під час вибору переможців полярники оцінювали креативність, мотивацію, логічність та доступність викладу думок.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!