Теплова інфраструктура Києва потребує інвестицій у 1,2 млрд доларів

Теплова інфраструктура Києва потребує інвестицій у 1,2 млрд доларів

Для того, щоб модернізувати систему теплопостачання у Києві, привівши до сучасного стану, в теплові мережі та об’єкти теплової інфраструктури міста необхідно вкласти 1,2 млрд доларів США, порахували у Департаменті житлово-комунальної інфраструктури КМДА.

Про це “Вечірньому Києву” розповів директор Департаменту Дмитро Науменко.

-Ми знаємо, що потреба, яка зараз попередньо визначена, для того, щоб привести до ладу весь цей комплекс, це біля 1,2 млрд доларів США. Це те, що потрібно вкласти в теплові мережі, у об’єкти теплової інфраструктури для того, щоб привести його до сучасного стану, - повідомив він.

Як раніше розповідав “Вечірній Києв”, американське Агентство з міжнародного розвитку (USAID) допомагає в розробці сучасної Схеми теплопостачання Києва, надавши місту спеціальне програмне забезпечення та здійснюючи технічну допомогу комунальним підприємствам ЖКГ.

Нагадаємо, будинкові лічильники тепла, які до початку опалювального сезону-2018 були втрачені або зіпсовані, до кінця грудня відновлять за рахунок комунального підприємства “Київтеплоенерго”, яке отримало на це фінансування у розмірі 24 млн грн.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.