Де у Києві можна безкоштовно обстежитись: адреси

Де у Києві можна безкоштовно обстежитись: адреси

За минулий тиждень у рамках проекту «Лікар у Вашому домі» було здійснено 1 341 обстеження. Загалом з початку дії проекту здійснили 50 217 обстежень. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

- За результатами обстежень 882 особи із 1341 мають надмірну вагу, у 672 обстежених виявлено підвищений артеріальний тиск, у 170 осіб – високий рівень цукру крові, а у 339 осіб – високий рівень холестерину, – розповів Микола Поворозник.

За його словами, минулого тижня було здійснено 104 виїзди мультидисциплінарних бригад. Всього від початку дії проекту здійснено понад 4500 виїздів.

- До складу бригад входять лікар і медсестра первинної ланки та вузькопрофільні спеціалісти. Вони виїжджають до соціально незахищених сімей або до людей, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу, – зауважив перший заступник голови КМДА.

У рамках проекту «Лікар у Вашому домі»  кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі», які розміщені в усіх районах міста. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!