Навігатор на 3-те грудня: куди піти у Києві

Навігатор на 3-те грудня: куди піти у Києві

В перший понеділок зими киян чекають непересічні події. 

Вечір мистецький: знайомство з майстром

Андрій Павлович Кулагін  - художник із широким творчим діапозоном: пейзажі та натюрмоти, портрети та лаконічна графіка. Основні цикли живописних робіт майстра - "Фортеці і замки України, "Без вини убиті" (про українців на Соловках), "Біблейськими місцями". "Корида", "Від Босфору до сахари". А також галерея портретів під назвою "Сучасники" - Богдана Ступки, Любомира Гузара, Іоанна Павла ІІ, що перебуває в галереї ватиканської бібліотеки. На офіційній презентації виставки буде можливість познайомитись не тільки з представленими роботами, але і особисто з майстром.

Коли: о 16.00
Де: Будинок актора, Ярославів Вал,7
Вхід вільний

Вечір літературний: «Наші Інші»

Вірмени, німці, турки-месхетинці, євреї, румуни, шведи — Україна є домом для десятків різних народів, і кожен додає їй барв і повноти. Репортерка Олеся Яремчук об’їздила багато поселень, від гамірних міст на Донбасі й Буковині до тихих сіл Бессарабії та Закарпаття, щоб задокументувати, як наші національні меншини живуть нині та яку пам’ять бережуть про своє минуле. У книжці «Наші Інші. Історії українського різноманіття» зібрано чотирнадцять щемких і пізнавальних історій, історій людей і народів, які творять українську спільноту.

Коли: о 18.30
Де: Книгарня «Є», вул. Миколи Лисенка, 3. 
Вхід вільний

Вечір музичний: хорова класика від "Дніпра"

Святковий концерт, приурочений 175-літтю заснування Народної хорової капели «Дніпро» КНУ імені Тараса Шевченка.складається із двох відділень. 
У І відділенні, окрім легендарного «Щедрика», який є візитною карткою капели, прозвучать пісні українських та зарубіжних сучасних композиторів («Благаго Царя Благая Мати» Вікторії Польової, «Свят, свят, свят Господь Саваоф» Ірини Алексійчук, «Українська Алилуя» Крейга Кортні, «A Little Jazz Mass» Боба Чілкотта, «The Show Must Go On» Брайяна Мея).
У ІІ відділенні гості свята почують «Реквієм» Вольфґанґа Амадея Моцарта у виконанні двох хорів, оркестру та неймовірних солістів Національної опери України. 
Ведуча концерту – заслужена артистка України Анжеліка Рудницька 

Коли: о 19.00 
Де: Національна музична академія України ім. П.І.Чайковського (вул. Городецького 1-3/11), великий зал імені Героя України Василя Сліпака.
Вхід вільний

Вечір з французьким кіно

В рамках кіноклубу від Французького інституту в Києві покажуть «Життя і нічого більше» Бертрана Таверньє (1989).
1920 рік. Два роки тому закінчилася Перша Світова війна. Франція загоює рани та повертається до роботи. У цьому середовищі дві молоді жінки дуже різного соціального походження мають на меті одне: знайти коханого чоловіка, який зник під час бойових дій. Пошуки приводять їх до одного джерела інформації – майора Делаплана. Протягом кількох днів, з 6 по 10 листопада 1920 року, шляхи Ірен, Аліс та майора перетинаються, вони постійно наштовхуються один на одного та, врешті, знайомляться ближче...
Показ мовою оригіналу з українськими субтитрами

Коли: о 19.00
Де: кінотеатр "Київ", вул. Вел. Васильківська, 19
Вартість квитків: 40 грн.

Вечір театральний: "Лускунчик" від Раду Поклітару

Секрет популярності вистави «Лускунчик» у чарівній суміші краси казки з трагедією й глибокою психологічністю постановки. Величезні миші, які загрожували щастю закоханих, виявляються їхніми найкращими друзями. На відміну від людей, які повільно, але невблаганно ведуть головну героїню до непомітної та страшної смерті.
- Наш «Лускунчик» – перш за все казка. Казка про маленьку Марі, яка прагне щастя й любові, про мрії, що дозволили їй, чарівним чином, перенестися до будинку радника Штальбаума, про радника Штальбаума і його дружину, перетворених паном Дроссельмейєром в короля й королеву мишей, про пана Дроссельмейєра, який подарував Марі чарівну ляльку, чомусь дивно схожу на себе, про ляльку (ми будемо називати її Лускунчик), що стала першим справжнім коханням Марі. А головне – про те, що все в цій історії виявляється, насправді, не тим, чим здається на перший погляд, – говорить хореограф-постановник Раду Поклітару.

Коли: о 19.00
Де: Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневий палац), Героїв Небесної Сотні, 1
Вартість квитків: від 70 грн.