Як відсвяткували 130 років Володимирського ринку

Як відсвяткували 130 років Володимирського ринку

130 років відсвяткував Володимирський ринок, який розташований поруч палацом "Україна".

Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Гості і торт
Гості і торт
Квашені помідори за найсмачнішим рецептом
Квашені помідори за найсмачнішим рецептом

Для гостей влаштували справжнє шоу: знайомство з історією виникнення та розвитку Володимирського ринку, його соціальною місією та розвитком підприємництва, fashion-тренінги від стиліста-дизайнера та іміджмейкера, музичний концерт і дегустація святкового ювілейного торту. Який, до речі, зробили у вигляді Володимирького ринку.

-Архітектурний спадок у вигляді приміщення ринку та готова до вдосконалення команда КП "Володимирський ринок" під керівництвом Департаменту промисловості та розвитку підприємництва та під контролем Постійна комісія Київради з питань торгівлі та підприємництва є прикладом успішного алгоритму спільних дій заради Киян! На сьогодні це змішаний ринок: реалізація продуктів харчування та одягу, це понад 900 торговельних місць та понад 50000 відвідувачів щомісячно. Вітаємо тебе наш Володимирський ринок!, - зазначив депутат Київради і голова Постійної комісії з питань торгівлі та підприємництва Олександр Бродський.

В ході святкування було презентовано освітній проект "Школа для підприємців" та соціальний проект ринку "Несу добро".

Володимирський ринок створили в 1888 році Київська Міська Управа. У середині минулого століття ринок змінив своє місцезнаходження. 

Фото Бориса КОРПУСЕНКА.