На Бальзака змінили рух

На Бальзака змінили рух

Зміна дорожнього руху по вулиці Бальзака з одностороннього на двосторонній дозволить мешканцям Троєщини швидше і зручніше виїхати на проспект Ватутіна, у бік Петрівки, зокрема і в години пік. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час перевірки розв'язки на вулиці Бальзака.

- Люди, які тут мешкають, кажуть мені, що для них запуск довостороннього руху по вулиці Бальзака дуже важливий. Адже багато років тут або порушували правила дорожнього руху, або доводилось довго об'їжджати. Наше ключове завдання, зокрема і кожного очільника району, - щоби життя людей в районі було комфортним. І ми рухаємося в цьому напрямку, - зазначив Віталій Кличко. 

Розв'язка до сьогодні мала один виїзд з вул. Бальзака і односторонній рух у бік масиву з пр. Ватутіна. Для поліпшення ситуації тут провели перший етап реконструкції з організацією двостороннього руху по вул. Бальзака від вул. Каштанової до вул. Ватутіна, що дає можливість розгалуження транспортних потоків. Тепер "швидка" має можливість оперативно заїхати у двори, а раніше змушена була об'їжджати цілий квартал.

- Це перша черга будівництва розв'язки. Друга черга - наскрізним буде проїзд з глибини масиву, з парної сторони вулиці Бальзака будуть проїжджати мешканці через перехрестя з вулицею Каштановою. Таким чином ми відкриємо виїзд для мешканців цього мікрорайону в напрямку Райдужного масиву, а також вони зможуть виїжджати і на Петрівку. Люди раніше  повинні були об'їжджати 2 км і 4 світлофори, а тепер 300 м - і вони вільно виїхали на Ватутіна, - розповів очільник Деснянського району Вадим Онуфрійчук

Віталій Кличко також перевірив, як проводиться капітальний ремонт міжквартального проїзду і прибудинкової території по вул. Бальзака, 92-92-а у Деснянському районі. 

- Ми зараз перебуваємо на Троєщині, де триває плановий ремонт прибудинкової території, розширюють дорожнє покриття, роблять "кармани" для автівок, щоби зробити цю територію більш комфортною. Тут асфальт був покладений 20-30 років тому разом з будівництвом цих будинків, і до сьогодні ніхто дорожнє покриття не міняв і не ремонтував. І багато мешканців скаржилися на ями. Тому тут і в багатьох інших будинках упорядковуємо прибудинкову територію. Загалом до кінця року буде відремонтовано 500 міжквартальних проїздів, - зазначив Віталій Кличко.