У Києві з ночі борються з снігопадом, координують дії з штабу

У Києві з ночі борються з снігопадом, координують дії з штабу

Київ засипало снігом. Не катастрофічно, але роботи комунальникам на вихідні відчутно додалося. 358 од. спецтехніки та бригади з ручного прибирання підприємств «Київавтодору» з вечора п'ятниці не припиняють роботи з прибирання від снігу вулиць та доріг столиці.

О 22.00 год. п'ятниці Київ розпочало засипати снігом. Слідкуючи за синоптичною ситуацією, ще о 20.30 год. спецтехніка «Київавтодору» була розташована на вихідних позиціях.

З початком першого снігу негайно розпочали роботу солерозкидачі, щоб не допустити утворення ожеледиці та снігових накатів на дорогах Києва. Після цього естафету перейняла очисна техніка з відвалами та щітками, котра працювала упродовж всієї ночі.

Першочергово прибирання та обробка посипальними матеріалами проводилась на вулицях із складними умовами руху, головних магістралях, мостах, спусках та підйомах, вулицях, по яких проходять маршрути руху громадського транспорту.

Для більш ефективної роботи та враховуючи інтенсивні опади, з 02.15 год. ночі в усіх районах міста проводилось очищення дорожньої мережі колонами спецтехніки.

На світанку особливу увагу було приділено прибиранню правої смуги доріг, щоб зранку міський громадський транспорт міг без перешкод працювати.

Крім того, дорожники проводили механізоване та ручне прибирання тротуарів та зупинок громадського транспорту, які знаходяться на балансі підприємств корпорації, а також підходів до наземних та підземних пішохідних переходів.

За прогнозом синоптиків, сніжитиме у столиці до кінця дня. Отже автодорівці продовжують роботи.

Комунальна корпорація «Київавтодор» звертається до водіїв з проханням не залишати свої автомобілі на узбіччях вулиць і доріг, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Як повідомляє директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв, третій рік поспіль всі комунальні підприємства, що входять до складу підприємства, використовують систему виходу на позиції завчасно, до початку опадів. Потім починається протиожеледна робота, обробка  доріг протиожиледними засобами. Так і цієї ночі зробили. Одночасно, вкотре, прохаємо водіїв не залишати автотранспорт в недозволених місцях, використовувати зимову гуму і, по можливості, не виїзжати без потреби під час складних погодних умов.

На фото: штаб, де слідкують за прибиранням вулиць міста

З’явилася перша реакція киян на розчистку автопроїздів від снігу. «Чистять дороги одразу ж як з'явився перший сніг. Класно, коли без криків «зрада» місто працює. Запаркував авто, щоб не заважати прибирати сніг і завтра не думаю виїзжати в місто бо це - нормально, краще піду на бігове тренування. А сьогодні дякую колективу Оболонського автодору», - пише житель Оболоні Ігор Кретов.