Вивіз сміття може подорожчати вже вдруге протягом року

Вивіз сміття може подорожчати вже вдруге протягом року

Комунальні тарифи на вивіз сміття, зокрема твердих побутових відходів (ТПВ), можуть зрости у середньому на 30 гривень за 1 куб. м, або на 18-27%, в залежності від категорії споживачів. Пропозицію підвищити тарифи на послуги з вивезення твердих побутових та великогабаритних відходів подало до Київської міської державної адміністрації КП “Київкомунсервіс”.

Інформація про це розміщена офіційному сайті комунального підприємства.

- Виконавець послуг з вивезення побутових відходів – КП «Київкомунсервіс» повідомляє, що до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подано для затвердження на новому рівні тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, - говориться у повідомленні.

Згідно інформації “Київкомунсервісу”,  ціна на вивезення 1 куб. м ТПВ може збільшитися для населення на 22,7% (зі 129,62 грн до 159,1 грн), для бюджетних установ на 18% (зі 147,64 грн до 175,01 грн), для інших споживачів, в тому числі юридичних осіб, - на 27,4% (зі 156,13 грн до 198,88 грн).

 

- Перегляд тарифів на послуги з вивезення твердих побутових та великогабаритних відходів обумовлений підвищенням ціни на паливно-мастильні матеріали, збільшенням розміру мінімальної заробітної плати в 2019 році до 4 173 грн, збільшенням витрат на ремонт автотранспортного парку, підвищенням тарифу на захоронення великогабаритних відходів на полігоні №6 ПраТ “Київспецтранс” та тарифу на знешкодження відходів на заводі “Енергія” КП “Київтеплоенерго”, - обґрунтовує підвищення тарифів підприємство.

Діючі тарифи на послуги з вивезення ТПВ, з урахуванням операцій із їх збирання, перевезення, знешкодження та захоронення, були затверджені розпорядженням КМДА від 23 серпня 2018 року.

Нагадаємо, у Києві почали приймати на утилізацію електричні відходи та відпрацьовану техніку, аби вони не потрапляли у смітник.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.