На підтримку ключових пріоритетів Києва розроблять Комунікативну стратегію

На підтримку ключових пріоритетів Києва розроблять Комунікативну стратегію

Постійна комісія Київради з питань розвитку культури, туризму та інформаційної політики підтримала пропозицію заступника міського голови Марини Хонди про створення координаційної ради для проведення стратегічних сесій та розробки Комунікативної стратегії Києва на наступні три роки. Таке рішення депутати ухвалили на засіданні Комісії.

- Комунікація є одним із ключових завдань міста і напряму пов'язана із довірою громадян до міської влади. Саме тому ще в 2016 році ми разом з депутатами профільної комісії  Київради почали шукати партнерів для створення Комунікативної стратегії Києва на підтримку ключових пріоритетів розвитку міста. Такі стратегії мають усі європейські столиці, - зазначила Марина Хонда.

До координаційної ради, що об’єднає експертів навколо розробки Стратегії, мають увійти фахівці ринку, представники державних установ та структурних підрозділив КМДА. Склад координаційної ради буде поданий для затвердження Київському міському голові.

За Марини Хонди словами, світ нині стрімко змінюється, тому Департамент суспільних комунікацій розробив Міську цільову програму, що враховує тенденцію переходу від інформаційного до комунікативного простору.

- Ми будемо рухатися в напрямі зміни інформаційного простору міста Києва до створення єдиного комунікативного простору. Нам надали рекомендації британські консультанти, які ми врахували під час написання Міської цільової програми. Головний пункт, який там закладений – це створення Комунікативної стратегії.

- Сьогодні ідею підтримала профільна комісія, далі - починаємо готувати першу стратегічну сесію. Ми зможемо стати першим пілотним проектом в Україні, який розробить свою комунікативну стратегію із суспільних комунікацій, - підкреслила заступниця Київського міського голови.

Як повідомляв «Вечірній Київ», Департамент суспільних комунікацій КМДА та представники  інститутів громадянського суспільства столиці підписали Меморандум про співробітництво, що допоможе започаткувати інклюзивний діалог при прийнятті рішень місцевими органами влади та самоврядування, з метою кращого адаптування інструментів громадської участі до місцевих потреб та специфіки.

Нагадаємо, розпорядженням КМДА була затверджена Міська цільова програма розвитку туризму на 2019–2021 роки.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" в Telegram та Facebook.