Перехоплюючі паркінги будуть на околицях столиці

Перехоплюючі паркінги будуть на околицях столиці

Депутати Київради врегулювали порядок функціонування платних місць для паркування на території столиці. Визначено місця для перехоплюючих паркінгів біля кінцевих станцій метрополітену. Їх внесено до переліку паркувальних майданчиків, які закріплені за профільним комунальним підприємством. Очікується зменшення навантаження на вулично-дорожню мережу, адже власники авто матимуть  можливість залишити машину і продовжити рух до центральної частини міста громадським транспортом.

-Ми повинні зробити столицю комфортною та зручною, як для водіїв, так і для пішоходів. Відтак, ми плануємо вже зараз створювати нові автостоянки, аби привести паркувальний простір міста у відповідність до європейських стандартів. Отож, згідно з документом, у столиці має з’явитися близько 120 паркувальних майданчиків на більш як 9 тисяч машиномісць,  – зазначив голова постійної комісії Київради з питань транспорту Олексій Окопний.

Як повідомляє прес-служба Київради, за попередніми розрахунками, це дозволить місту отримувати 25 мільйонів гривень щорічно. Згідно з рішенням, також місто зобов’язалося створити 7 перехоплюючих паркінгів на в’їзді у столицю та 4 штрафмайданчики.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.