Швидке реагування: у Святошині евакуювали школярів

Швидке реагування: у Святошині евакуювали школярів

У спеціалізованій школі № 40 Святошинського району столиці встановлено нові системи автоматичної пожежної сигналізації.  Сьогодні їх було протестовано.

За легендою у навчальному закладі сталася пожежа. Система сповіщення спрацювала вчасно, і учні організовано разом з класними керівниками покинули приміщення.

- По нормативам ми мали 5 хвилин часу, але впоралися навіть швидше – за 4 хвилини, - каже директор закладу Олександр Полторацький.

Директор пояснює, що оскільки школа стара і має дерев’яні перекриття, то така система є надважливою. За словами директора школи чотири рази на рік у школі проводять навчання з евакуації.

Як вона працює? У разі задимлення чи пожежі, в кожному класі спрацює голосове оповіщення.

- Сьогодні відбувалось тестове відпрацювання автоматичної пожежної системи. У Святошинському районі такими системами за  цей рік було оснащено 13 шкіл та 26 дитячих садочків, - повідомив голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Каретко.

Протягом 2018 року на організацію протипожежної безпеки в освітніх закладах Святошинського району з міського бюджету виділено 43,3 млн грн.

У планах столичної влади до 2020 року встановити такі системи у 112 школах та дитячих садочках Святошинського району.