Доступ громадянам до Київради відкриють з лютого 2019 року

Доступ громадянам до Київради відкриють з лютого 2019 року

Новий порядок доступу до пленарних засідань для громади набуде чинності з 1 лютого 2019 року. Такі зміни сьогодні на пленарному засіданні Київради депутати внесли до порядку доступу до пленарних засідань КМР.

Відповідно до рішення, новий порядок доступу до пленарних засідань для громади набуде чинності з 1 лютого 2019 року. Наразі на першому поверсі адміністративної будівлі тривають ремонтно-реставраційні роботи, їх не буде завершено до 1 грудня, коли власне і мали запрацювати нові правила. Тому для завершення організаційно-правових заходів для унормування порядку доступу до пленарних засідань, нові правила для громади  було відтерміновано на 2 місяці. Про це повідомила прес-служба Київради.

Нагадаємо, 23 травня Київрада затвердила порядок доступу до пленарних засідань КМР. Відтак, особа, яка планує відвідати сесію Київради, має подати письмову заяву або заповнити електронну форму заяви на офіційному порталі міста Києва. Всі зареєстровані відвідувачі вносяться у відкритий перелік, який публікується на сайті Київради та відображається на екрані в бюро перепусток. Загальна кількість осіб, які одночасно можуть перебувати кулуарах сесійної зали складає 60 осіб.

Титульне фото Бориса Корпусенка "Вечірній Київ"

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.