Понад 9 тисяч людей за 100 днів скористались столичним велопрокатом

Понад 9 тисяч людей за 100 днів скористались столичним велопрокатом

Жителі та гості Києва орендували велосипеди 9 284 разів з моменту відкриття популярної системи велопрокату Bike sharing від NextBike. Про це повідомила компанія NextBike на своїй сторінці у Facebook.

- А що в нас є! А в нас є статистика! Смакуємо насолоджуємось, і тішимось, які ми всі молодці! Всього за 100 днів, 100 велосипедів разом з вами зробили купу кльових справ!, - розповіли у компанії.

Як повідомили представники компанії, протягом перших 100 днів у системі зареєструвалися 18 тисяч 642 користувачі. У середньому орендували на 47 хвилин, накатали загалом 34 тис. 890 кілометрів. Директор компанії NextBike в Україні Олексій Кушка також поділився цікавими спостереженнями. За його підрахунками за увесь період роботи сервісу, користувачі зменшили викиди в місті  майже на 6,5 тон СО2, і заощадили більше 2,7 тон бензину. А також «прогулянки» допомогли схуднути велосипедистам на більше ніж 250 кг.

- Гарні цифри. Тільки погляньте! Статистика nextbike.kyiv всього 100 велосипедів за 100 днів роботи. А скільки заощадили часу на дорозі у час пік. Оуввва! Завжди знав, що велосипед це сила! А уявіть 2000 велосипедів, що можуть зробити разом?! Чисте місто, здорові люди! Спалюй жир, а не нафту! Всім байкшерінг!, - поділився Олексій Кушка.

Найпопулярнішими веломаршрутами у столиці виявились від Контрактової площі до Поштової площі, від Київської міської державної адміністрації до Поштової площі, від Контрактової площі до КМДА

- Шановні користувачі! Повідомляємо, що nextbike.kyiv оголошує закінчення сезону. Чекаємо вас наступного сезону., -додали у компанії.

Загалом орендувати велосипед NextBike у Києві можна у 33 спеціально відведених майданчиках. Усі велосипеди обладнані GPS-навігатором і системою дистанційного блокування. Ціна прокату становить 30 грн за 30 хвилин, також можна придбати додаткові абонементи.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.