“Апеляцію до мистецтва” покажуть у Шостому апеляційному адміністративному суді столиці

“Апеляцію до мистецтва” покажуть у Шостому апеляційному адміністративному суді столиці

У вівторок, 4 грудня, в актовій залі Шостого апеляційного  адміністративного суду (вул. Московська, 8, корпус 30, метро “Арсенальна”) відбудеться відкриття виставки “Апеляція до мистецтва” нечуючої художниці Галини Інгули. Символічно, що подія організована на початку грудня, коли відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю.

-Ми завжди раді бачити у стінах нашого суду талановитих людей та розповідати про результати їхнього натхнення. Адже для нас важливо, щоб ніхто не відчував себе ізольованим, – каже голова суду Андрій Горяйнов. – Прагнемо, аби всі були рівноправними не лише “на папері”, а й у реальному житті. Завдяки значній кількості відвідувачів суди та інші державні органи стають дієвою платформою для знайомства громадян з сучасним українським мистецтвом. У нас уже є досвід в організації художніх виставок. У такий спосіб ми хочемо наблизити сучасне українське мистецтво до громадян та надавати можливості для розвитку митцям. Міжнародний день людей з інвалідністю – це привід нагадати нашим співробітникам та відвідувачам про те, наскільки люди з інвалідністю обдаровані та працелюбні.

Виставка триватиме місяць, тож картини в експозиції – до початку січня 2019 року. Художниця покаже полотна у стилі класичного реалізму та фентезі – загалом 15 робіт, а також декоративні вироби та авторські м’які іграшки. Мисткиня сподівається, що її роботи сподобаються і підніматимуть усім настрій.    

-Живопис та скульптура не потребують перекладу, адже “говорять” нам про зрозумілі, але важливі для кожного речі, – розповіла художниця Галина Інгула. – Моя рідна мова жестова. Але за допомогою магії мистецтва можу вільно спілкуватися з тими, хто добре чує і шанує творчість інших. Кожен митець виносить свої твори на суд, щоб дізнатися думку інших. Тому погодилася на  виставку в суді без вагань – у цьому є певний символізм.

Нагадаємо, вхід вільний: музеї Києва запрошують на дні відкритих дверей у грудні.

Читайте "Вечірній Київ" в Telegram та Facebook.