Навігатор на 29-те листопада: куди піти у Києві

Навігатор на 29-те листопада: куди піти у Києві

Коли за вікном мороз, пропонуємо зігрітися, відвідавши цікаві події

Вечір літературний: новий "Червоний" 

Ви чекали презентації нового роману Андрія Кокотюхи про Данила Червоного "Червоний. Без лінії фронту" та трейлеру в рамках промо-туру книги? Автор зустрінеться з читачами, презентує новий роман та представить трейлер фільму, робота над яким ще триває.

Коли: о 18.00
Де:  магазин "Клубу Сімейного Дозвілля", ТЦ "Олімпійська", вул. Велика Васильківська, 72, 3 поверх 
Вхід вільний

Вечір музичний: "Звучання тіней"

На концерті Національний камерний ансамбль «Київські солісти» виконає твори українських композиторів - Олега Безбородька ( “Казка Королів» для струнних),  Золтана Алмаші (Концерт сі мінор для контрабасу і струнних), Геннадія Ляшенка (Концерт для контрабасу і камерного оркестру у чотирьох частинах).

Коли: о 19.00
Де: Будинок звукозапису, вул. Леоніда Первомайського, 5а
Вхід вільний

Вечір в кіно: "Все починається в Києві"

Фестиваль "Київ. Із кінематографом у серці" відкривається спеціальним показом кіноновел з кіноальманаху "Все починається в Києві". Рiзні за сюжетами та жанрами, вони об’єднанні однією темою - любові до Києва, його унікальності, харизмі та музичності, наповненостi творчими подiями, та мистецькими цiнностями світового рiвня. 

Коли: о 19.30
Де: кінотеатр "Ліра", вул. Велика Житомирська, 40
Вартість квитків: 50 грн. 

Вечір в театрі:  "Співай, Лоло, співай!"

Чарівна співачка Лола - зірка портового кабаре "Блакитний ангел". Серед  шанувальників красуні - юні учні місцевої гімназії, які проводять свої вечори на її виступах. Їх учитель латині, який отримав за свою манірність прізвисько Гнус, вирішує сам навідатися до співачки, щоб покласти край цій "непристойності" і "розбещеності". Але, побачивши яка співає на сцені Лола, солідний професор забуває про все на світі і закохується як хлопчисько ...
Вистава отримала театральну премію "Київська пектораль-2015» в номінаціях "Кращий музичний спектакль", "Краща чоловіча роль",  "Краще пластичне рішення".

Коли: о 19.00
Де: Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, пр. Броварський, 25 (м. Лівобережна)
Вартість квитків: 60-120 грн.

Вечір відкриттів: як подорожувати в Марокко

Юлія Слізина з трьома подругами за 10 днів побувала в 10 містах африканської країни. витративши 530 євро. Вона поділиться враженнями, інформацією з підготовки до подорожі і отримання візи, маленькими хитрощами? як заощадити, порадами, як відчути місцевий колорит і незабутньо відпочити в Марокко при мінімальному бюджеті.

Коли: о 19.00
Де: бібліотека КПІ, проспект Перемоги, 37
Вхід вільний

Вечір в галереї: знайомство з творчістю одеситів

На виставці представлені представлені роботи одеських художників різних поколінь. Олег Соколов вирізняється на тлі одеських нонконформістів. Уже в 50-х роках він експериментував із зображенням, поезією та дотепним текстом, захоплювався поп-артом, японською гравюрою, абстракцією, створював цикли графіки, присвячені сприйняттю  музики. Твори Миколи Лукіна - дві роботи 2017 року з серії «Каруселі»  - присвячені модному віянню початку ХХ століття – фотографії з власними двійниками

Коли: о 19,00
Де: Dymchuk Gallery, вул. Ярославська, 21
Вхід вільний 

Вечір просвітницький: революція на граніті

Як починалаcя студентська революція на граніті 1990-го року? Дізнайся більше про одну з наймасштабніших правозахисних кампаній в історії України та її місце в історії руху за дотримання прав людини. Захід присвячено Дню прав людини. Спікер - Володимир Задирака, учасник доленосних подій осені 1990 року та активіст з багаторічним досвідом. 

Коли: о 18.30 
Де: офіс ГО "Трудові Ініціативи", вул.Симона Петлюри, 10
Вхід вільний

Вечір поетичний з Катериною Бабкіною

Після довгої відсутності відбудуться читання Катерини Бабкіної - нові вірші і проза з майбутньої книги, та уже улюблені тексти.

Коли: о 19.00
Де: Coworking Platforma (Leonardo), вул.. Богдана Хмельницького, 17/52,
Вартість квитків: 200 грн.