Київ забере собі 14 дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Київ забере собі 14 дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку вирішила надати згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва 14 дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ), які належать фізкультурно-спортивному товариству “Україна”.

Рішення про “Внесення змін до рішення Київської міської ради від 22 грудня 2015 року Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів дитячо-юнацьких спортивних шкіл” ухвалили на засіданні Бюджетної комісії.

-Бюджетом міста Києва на 2018 рік на утримання 14 ДЮСШ передбачено 34,5 млн грн. Кількість вихованців у них становить 4078 осіб, з якими працюють 197 тренерів-викладачів, - повідомив директор Департаменту молоді та спорту КМДА Володимир Гутцайт.

-Ще у 2015 році місто надавало згоду на прийняття цих спортивних шкіл в комунальну власність. Але через юридичні колізії цього фактично не було здійснено. Нині для їхньої підтримки та розвитку спорту у столиці ми маємо офіційно затвердити це рішення та передбачити фінансування, - зазначив голова Бюджетної комісії Андрій Странніков.

Проектом рішення пропонується прийняти 14 ДЮСШ на баланс міста для забезпечення сталого та повноцінного надання послуг у сфері позашкільної освіти спортивного профілю.

Початково до проекту рішення входило 17 ДЮСШ. З переліку було виключено Спеціалізовано дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву з вітрильного спорту та ДЮСШ «Маяк» через відсутність згоди їхніх власників. Також вилучено Дитячо-юнацьку спортивну школу з велосипедного спорту, оскільки вона фактично з 2015 року не здійснює свою діяльність, відсутній керівний і тренерський склад.

Проект рішення про прияняття до комунальної власності ДЮСШ також схвалила постійна комісія Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту.

Погоджений Бюджетним комітетом документ мають розглянути на пленарному засіданні Київської міської ради.

Нагадаємо, Київ інвентаризує свої землі за 1,5 млрд грн і щороку отримає додаткові 2 млрд.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.