5 тисяч учасників з усього світу приїдуть на виставку продуктів у Київ

5 тисяч учасників з усього світу приїдуть на  виставку продуктів у Київ

З 12 по 14 грудня 2018 року в МВЦ проходитиме ІІ Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo.

Це – єдиний в Україні “продовольчий хаб”, який об’єднує всіх гравців ринку – від виробника до закупівельника та презентує весь ланцюг виробництва – від сировини до збуту.

- Цьогоріч Ukrainian Food Expo діятиме у В2В форматі, що є унікальною можливістю представити свою продукцію потенційним закупівельникам, знайти нових партнерів, провести прямі переговори та укласти контракти з представниками торгівлі. В останній день заходу відбудеться ярмарок-продаж для споживачів, які визначатимуть лідерів споживчих симпатій за смаковими вподобаннями та якісними перевагами продукції експонентів., - розповідають організатори. 

На заході очікується близько 5000 бізнес-відвідувачів, серед яких іноземні закупівельники з 50 країн СНД, Європи, Азії, Африки та регіону MENA.

Особливість виставки – це продуктивний Business Networking. Зручна система оперативного обміну контактами на виставці “Пропоную/Шукаю”. Завдяки якій, на екранах виставки можна  швидко знайти потрібний продукт/послугу, а також залишити свій запит з контактами. 

Цьогорічна ділова програма включає 12 галузевих заходів, які ознайомлять учасників  з тенденціями і перспективами розвитку вітчизняного та світового ринків, бізнес-кейсами успішних експортерів.

Де: МВЦ Броварський проспект, 15 - Київ

Коли: 12 - 14 Грудня

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!