Хворим дітям допомогти може кожен

Хворим дітям допомогти може кожен

У неділю,27 вересня в Києві відбудеться п'ятий Wizz Air Kyiv City Marathon. Третій рік поспіль організатори видають найкращим благодійним фондам по п'ять місць для спортсменів-фандрейзерів. Фонди від свого імені запрошують відомих людей взяти участь у змаганнях і допомогти у зборі коштів для допомоги підопічним. Фонд Таблеточки бере участь у розвитку глобального руху Run For Charity з самого початку і за три роки їм вдалося зібрати понад 500 тис. Грн на допомогу дітям з раком крові.

 Цього року  примають  участь у марафоні:  бізнесмен Гарік Корогодський і його діти, журналіст Анастасія Береза, IT-директор Приватбанку Дмитро Дубілет, ведуча і журналіст Марічка Падалко, а також засновник компанії КЛО Ігор Чернявський. Їх мета - зібрати мільйон гривень на лікування дітей з раком крові.

Сьогодні допомогти як ніколи просто. Все, що для цього треба зробити - зареєструватися на сайті, обрати дистанцію «Благодійний Забіг БіжіДопоможі - 2 км» і сплатити вартість участі (150 грн). Всі виручені таким чином кошти будуть передані на лікування хворих дітей.

2 км - та дистанція, яку можуть подолати всі: і дорослі і діти. Але для дітей, які проходять хіміотерапію, ці 2 км неймовірно важкі.