Дмитро Банас: Заплановані на Татарці ремонти завершені на 90 %

Дмитро Банас: Заплановані на Татарці ремонти завершені на 90 %

Ремонтні роботи, які заплановані Програмою соціально-економічного розвитку – 2018, на мікрорайоні Татарка у Києві майже завершені. Про це повідомив депутат Дмитро Банас, який представляє даний округ у Київській міській раді. Зокрема йдеться про ремонти житлового фонду, капітальний ремонт скверу, відновлення освітньої інфраструктури тощо.

 - Приблизно 90 відсотків усіх ремонтних робіт, які були заплановані на 2018 рік,  наразі уже виконані. Ті роботи, які не виконані, - там проведені тендери, відбувається процес їхньої реалізації. Ми дуже сподіваємося, що до кінця бюджетного року завершимо на 100 відсотків»,  –  сказав Дмитро Банас в ефірі програми «Громадська приймальня» на телеканалі «Київ».

Депутат додав, що наразі на стадії завершення перебуває один з  найбільш масштабних для мікрорайону проектів. Це капітальний ремонт скверу на вулиці Татарській, який буде повністю оновлено. Нагадаємо, раніше у Київраді був проголосований проект рішення Дмитра Банаса про реконструкцію цього скверу.  Також з його ініціативи були виділені бюджетні кошти на реалізацію проекту .

-На сьогодні повністю оновлені пішохідні доріжки, встановлені лави, зроблено озеленення, завезено свіжий чорнозем, обладнано новий дитячий майданчик. Залишилося лише встановити огорожу, про яку просили самі мешканці, – розповів Дмитро Банас.

Асфальтування дворів на Татарці

Також нещодавно розпочався ремонт баскетбольного майданчика на території школи №139.

-Ми спілкувалися з підрядною організацією. І нас запевнили, що виконають усі роботи вчасно, до кінця цього року, – уточнив депутат і додав, що зараз вже йде процес формування адресного переліку для ремонтних робіт за Програмою соціально-економічного розвитку на наступний рік. - Ми спілкуємося із замовниками робіт, з профільними департаментами і профільними комунальними підприємствами. Вже зараз готуємо дефектні акти, щоб як тільки буде позитивне голосування у сесійній залі, відразу була можливість віддавати їх на експертизу. Так ми можемо розраховувати на вчасні ремонти наступного року.

До слова, вперше за багато років  у столиці стартували системні ремонти старого житлового фонду.

Нагадаємо, Дмитро Банас повідомив, коли на Татарці відремонтують баскетбольну зону.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!