Київ комфортний: думка киян щодо змін у місті

Київ комфортний: думка киян щодо змін у місті

Останні кілька років у столиці активно впроваджуються інноваційні сервіси, відкриваються нові локації та оновлюються занедбані. 

Часто ці покращення відбуваються не так швидко, як того очікують кияни. За цьогорічним рейтингом видання «The Economist», серед 140 міст світу Київ посів 118-те місце за комфортністю проживання. І хай цей результат не втішає, але прогрес все ж суттєвий: столиця України піднялася одразу на 13 позицій порівняно з минулим роком. 

Ми змінюємо наше місто. Робимо нові дороги, парки та сквери. Я впевнений, що Київ має величезний потенціал, а ми працюємо над тим, аби за всіма стандартами життя це була справжня європейська столиця,  заявив Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко. Щоб показати результати кампанії «Київ Комфортний», у мережу виклали відео.

Цифри-цифрами, а що на практиці? Журналісти «Вечірнього Києва» дізналися думку киян щодо благоустрою міста. 

Інформаційні табло «Київпастрансу»

У Києві встановили близько сотні інформаційних табло, де вказується, скільки чекати наступний тролейбус, трамвай чи автобус. «Вечірка» розпитала пасажирів на зупинках громадського транспорту, чим користуються вони, аби знати, коли приїде їх маршрут.

Читайте матеріал за посиланням.

Оновлений парк «Наталка» 

Парк «Наталка» на Оболоні ще донедавна вважався занедбаною територією. За рік урочище перетворили не тільки в найкращий парк району, а й у прикрасу всього міста. Чи всім задоволені відвідувачі парку?

Читайте матеріал за посиланням.

LED-освітлення вулиць

До кінця 2018 року на вулицях, парках та мостах встановлять майже 12 тисяч LED-ламп. Деяким районам пощастило отримати сучасне світло вже сьогодні. Чи покращилося від того життя місцевих мешканців, спробував з'ясувати «Вечірній Київ», відвідавши столичний мікрорайон Сирець. Нещодавно у Сирецькому парку та на прилеглих вулицях провели реконструкцію із заміною освітлення.

Читати матеріал за посиланням.

Безкоштовна велошкола Київського велотреку

«Вечірка» завітала у гості до велошколи, яку минулого року відкрили на території Київського велотреку. «Вечірній Київ» розпитав у вихованців закладу, як проходять заняття, про їхні спортивні досягнення, а також дізналився у тренера про проблеми, які спідкають юних велосипедистів на нелегкому спортивному шляху.

Читати матеріал за посиланням.

Ремонти ключових доріг Києва

Розвиток дорожньої інфраструктури один із пріоритетів столичної влади. А що кажуть кияни? Анастасія має 12-річний досвід водіння авто, проте щоранку через затори доїжджає автівкою лише до найближчої станції метро. Хоча й зізнається: коли катається містом на машині, то на головних магістралях відчуває себе як у Європі.

Читати матеріал за посиланням.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.