Підземний захист у воєнний час: у столичному метро відремонтують бомбосховища

Підземний захист у воєнний час: у столичному метро відремонтують бомбосховища

У столичній підземці відремонтують бомбосховища. Документ вже розміщено на офіційному майданчику державних закупівель Prozorro.

Об’єкти спецпризначення капітально відремонтують на Оболонсько-Теремківській лінії від станції «Контрактова площа» до станції «Либідська». Ці підземні конструкції були побудовані ще у 80-ті роки минулого століття. У мирний час обслуговування об’єктів призупинили. Через підвищену вологість та відсутність вентиляції було поступово втрачено несучу здатність конструкцій.

- Оскільки ці підземні конструкції сполучені з діючими об’єктами метрополітену, виникає небезпека впливу на стан споруд, що експлуатуються у процесі пасажирських перевезень, - йдеться у документі.

До того ж, вказано, що після закінчення будівництва підземка зможе забезпечити пасажирів оновленими об’єктами цивільної оборони, захисту персоналу і населення у воєнний час.

На капремонт бомбосховищ метрополітен витратить близько 27 мільйонів гривень. Аукціон та визначення переможця торгів відбудеться після 17 грудня. Тоді підрядники матимуть 9 місяців на виконання робіт.

Фото: "Вечірній Київ". 

Нагадаємо, ніч у київському метро: міфи, факти і таємні тунелі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.