Комісія Київради підтримала «розрив» із скандальним забудовником на Осокорках

Комісія Київради підтримала «розрив» із скандальним забудовником на Осокорках

27 листопада земельна комісія Київради підтримала проект рішення щодо розриву договору оренди земельної ділянки із забудовником «Контактбудсервіс» на Осокорках. Про це повідомив народний депутат і радник міського голови з благоустрою Дмитро Білоцерковець.

- Проект рішення підготовлений департаментом земельних ресурсів, а підстава - це борги і не освоєння ділянки в перші три роки, а договір оренди був укладений в далекому 2005 році.

За його словами, профільний департамент нагадує, що «Контактбудсервіс» заборгував міському бюджету 59 мільйонів гривень за оренду землі. А також  за планом освоєння ділянки повинне було розпочатись ще до 2008 року.

- Так що Київрада на законних підставах може розглянути і прийняти рішення про розірвання договору. Політична воля на це є, - підкрелив Білоцерковець. 

Нагадаємо, скандал розгортається щодо ділянки між Осокорками і Позняками загальною площею у понад 90 гектарів. Саме там мають побудувати ЖК «Патріотика на Озерах». Але місцеві мешканці вимагають створити тут ландшафтний екопарк «Осокорки».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!