Воєнний стан: 13 лікарень Київщини включили до військового резерву

Воєнний стан: 13 лікарень Київщини включили до військового резерву

Україна переходить на режим воєнного стану в зв’язку з агресією російського флоту в Азовському та Чорному морях. 

Київщину не включили до тих областей, на яких Верховна Рада запровадила в.п.. Однак деякі зміни в зв’язку з цим на мешканців області чекають. Зокрема, 13 медичних закладів Києва та області включили до військового резерву.

Відповідний наказ опублікувало Міністерство охорони здоров’я України.

- У кожній області створено перелік закладів охорони здоров’я, що за потреби готові надати необхідну спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу захисникам. Це міські, районні, обласні лікарні, госпіталі, диспансери, а також інститути різного профілю Національної академії медичних наук. 
У цих закладах військовослужбовці сил оборони зможуть пройти лікування і реабілітацію, а після отримання медичної допомоги — військово-лікарську експертизу, -
йдеться в повідомленні. 

Резерв медичних закладів створений фактично по всій країні. Ці заклади охорони здоров’я, як і раніше, надаватимуть медичну допомогу жителям області. Водночас, тут створено резерв профільних ліжок для прийому військових, запаси лікарських засобів, медичних виробів, донорської крові та її препаратів. Одночасно кожен заклад охорони здоров’я може прийняти щонайменше 10-15 військових.

Нагадаємо, воєнне положення запроваджене з 26 листопада на місяць. Він поширюється на 10 областей, розташованих уздовж невизнаного Придністров’я українсько-молдовського кордону, вздовж узбережжя Чорного та Азовського морів: у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській, Донецькій, Запорізькій областях і внутрішніх водах Азовського моря.

Читайте також: Воєнний стан: хто прийшов під Верховну Раду та чого вимагають мітингарі

Титульне фото: kol2.com.ua