Діти з інвалідністю демонструють свою творчість у Києві

Діти з інвалідністю демонструють свою творчість у Києві

27 листопада розпочнеться ХХVІІ Київський міський фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе».

Метою фестивалю є виявлення та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, формування у громадськості неупередженого ставлення до людей із інвалідністю та ідеї інклюзивного суспільства – суспільства рівних можливостей.

У фестивалі беруть участь 1000 обдарованих дітей та молоді з інвалідністю з десяти районів міста, які змагаються у 10 номінаціях. За традицією у журі фестивалю запрошена мистецька еліта.

Зокрема, у рамках фестивалю передбачено заходи:

  • 27 листопада о 13:00 у Київському міському палаці ветеранів (вул. Бастіонна, 11, концертна зала) буде проходити «Концерт-конкурс виконавців інструментального жанру»;
  • 29 листопада об 11:30 у Київському палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13, концертна зала) буде проходити «Концерт-конкурс виконавців виконавчого жанру», о 16:00 відбудеться «Концерт-конкурс виконавців хореографічного жанру»;
  • 30 листопада об 11:30 та 15:30 у Київському палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13, концертна зала) буде проходити «Концерт-конкурс виконавців вокально-хорового жанру».

Окрім цього, у рамках фестивалю будуть проходити «Літературні читання авторів поезії та прози» та відбудеться «Презентація – конкурс майстрів сучасних технологій».

Вхід на всі заходи вільний.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.