Навігатор на 27-ме листопада: куди піти у Києві

Навігатор на 27-ме листопада: куди піти у Києві

Подія дня: Інвестиційний форум Києва 2018: Your way to innovation

Сьогодні відбудеться одна з найбільших інвестиційних подій у столиці - Інвестиційний форум Києва 2018: Your way to innovation. Головна тема цьогорічної події – інновації. Під час Форуму поговорять  про політику міста у підтримці інноваційних ідей у секторі IT-технологій, який наразі є найперспективнішою галуззю розвитку у світі. Залучення інвесторів було і залишається основним пріоритетом для міської влади та Кличко - мер.
Коли: 09:00 по 18:00

Де: КВЦ Парковий, Парковая дорога,16 а

Реєстрація

 День благодійний: #ЩедрийВівторок


#ЩедрийВівторок — всеукраїнський день добрих справ, який вперше пройде 27 листопада 2018 року. У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday.  Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. Кому Ви можете допомогти дивіться тут.

Вечір літературний: про #Наших на карті світу

Сьогодні у Києві презентують книгу «#НАШІ на карті світу», що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Разом з авторкою книжки Uliana Skytska та модераторкою Lena Pavlova гості говоритимуть про українців (чи людей українського походження), які своїми винаходами, блискучим розумом й талантами змінили хід світової історії. «#НАШІ на карті світу» — це 80 історій про надзвичайних людей: українців за походженням чи місцем народження.

Коли: о 18:30.

Де: у Києво-Могилянській бізнес-школі (вул. Волоська, 8/5, корпус №4, пов. 4)

Вхід вільний.

Вечір музичний: українська фортепіанна музика 20-21 століття

Видавництво «Музична Україна» презентує унікальне видання «Українська фортепіанна музика ХХ-ХХІ століття» (в трьох томах), випущеного за підтримки «Українського культурного фонду». Захід відбудеться в рамках VII фестивалю «Творча майстерня інтерпретації сучасної музики». У програмі презентації-концерту твори - Левка Ревуцького, Станіслава Людкевича, Нестора Нижанківського, Віктора Косенка, Миколи Колеси, Сергія Павлюченка, Алемдара Караманова, Михайла Степаненка, Віталія Годзяцького, Мирослава Скорика, Людмили Шукайло, Алли Загайкевич, Богдана Кривопуста, Золтана Алмаші, Олега Безбородька, Богдана Решетілова, Євгена Геплюка, Віталія Вишинського.
Коли: о 17:00

Де: у Малому залі НМАУ ім. П. І. Чайковського, вул. Архiтектора Городецького 1-3/11,

Вхід вільний

Вечір у музеї: «Ціна Усього» Юрія Сивирина

27 листопада за підтримки Bereznitsky Art Foundation у Національному музеї “Київській картинній галереї” відкривається виставка «Ціна усього» українського художника Юрія Сивирина. Буде представлена нова серія робіт художника над якою він працював у 2018 році.

Коли: о 17.00

Де: Нацiональний музей «Київська картинна галерея», вул .Терещенківська, 9

На відкриття вхід вільний

Вечір у театрі: «Куди піти?»

За мотивами ранніх маловідомих оповідань Антона Чехова юні актори Молодого театру створили іронічну й щемливу історію душевних терзань закоханої людини – «Куди піти?». Гостюючи в маєтку дальньої родички Стрєлкової, юний гімназист Володя мимоволі відкриває для себе таємниці дорослого життя. Шалені пристрасті, інтимні забавки, хтивість, зради, брехня та підступність вирують тут зранку до глибокої ночі. Численні мешканці цього дому кожен по-своєму шукає омріяне примарне щастя, кожен по-своєму кидає виклик спокусам і прагне кохання...

Коли: о 19:00

Де: «Молодий театр», вул. Прорізна,7

Вартість: 120 грн.