Де киян безкоштовно обстежать цього тижня

Де киян безкоштовно обстежать цього тижня

У рамках проекту «Лікар у Вашому домі» за минулий тиждень здійснено 1536 обстежень. Загалом від початку дії проекту – 48 874 обстеження. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

- За результатами обстежень 1026 осіб із 1536 мають надмірну вагу, у 730 обстежених виявлено підвищений артеріальний тиск, у 207 осіб – високий рівень цукру крові, а у 330 осіб – високий рівень холестерину, – розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, здійснено 109 виїздів мультидисциплінарних бригад.

- До складу бригад входять лікар і медсестра первинної ланки та вузькопрофільні спеціалісти. Вони виїжджають до соціально незахищених сімей або до людей, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу, – зауважив Микола Поворозник.

Він нагадав, що у рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі», які розміщені в усіх районах міста. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

Графік роботи наметів можна переглянути тут

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!