Кияни знайшли снаряд біля мосту Метро

Кияни знайшли снаряд біля мосту Метро

Біля мосту Метро кияни виявили міну. Подробиці розповідає Київський рибоохоронний патруль у Фейсбук.

-26 листопада Київський рибоохоронний патруль реагуючи на повідомлення небайдужих громадян на “гарячу лінію” відомства виявив предмет, схожий на мінометний снаряд часів Другої Світової Війни. Боєприпас знаходився за мостом “Метро”, по правому березі річки Дніпро вниз за течією, на відстані 1-2 метрів від берега, на глибині 20-40 см, - повідомляє патруль.

Про небезпечну знахідку рибоохоронці Київщини повідомили вибухотехнічну службу Управління ДСНС в м. Києві та Управління поліції на воді та повітряної підтримки Національної поліції України. До приїзду відповідних служб на місці події перебував інспектор рибоохоронного патруля з метою забезпечення безпеки і недопущення сторонніх осіб до потенційно небезпечного предмету.

-Наразі, відповідні служби безпечно дістали снаряд з води та вивезли на полігон. Дякуємо підводному мисливцю, який повідомив щодо виявлення небезпечного предмету, - прокоментував начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Київський рибоохоронний патруль закликає рибалок та всіх громадян бути обачними та обережними на водоймах. При виявленні небезпечних предметів ні в якому разі їх не чіпати, а негайно телефонувати за номерами «101» або «102».