Стікери рятують життя: столичні мами створили оригінальний бренд

Стікери рятують життя: столичні мами створили оригінальний бренд

Як наліпки можуть врятувати життя? Про це розповідають засновники крихітної сімейної компанії BlikBlik!

Дві київські матусі вирішили розробити оригінальні світловідбивні стікери, що забезпечують додатковий захист у темряві. Ольга та Катерина створили свою власну технологію виготовлення ідеальних стікерів. Їх легко приклеїти і просто зняти. Дизайнерки розповідають, що особисто контролюють якість кожного стікеру і пакують кожну наліпку.

Крім наклейок, зараз особливо у тренді світловідбивні речі. Вони вкрай необхідні для пересування в темряві, вздовж погано освітлених доріг, на подвір'ї. Для дітей, школярів, підлітків, бігунів, велосипедистів, ролерів – всіх, хто може бути неуважним і швидким.

- Такі світловідбивні елементи дозволяють водію побачити вас більше ніж за 150 метрів!, - зазначають творці столичного бренду.

Цього цілком достатньо, щоб зреагувати відповідним чином і уникнути небезпечної ситуації - пішохода, вдягнутого в темний одяг, водій побачить лише за 10 метрів.

У магазині можна придбати світловідбивні наліпки та брелоки. Також у наявності є світловідбивні стікери для термопереносу на одяг. Вони зручно переносяться праскою на футболки, спортивний та верхній одяг.

Нагадаємо, новий тренд: бразильський дизайнер створив одяг зі шкіри риби.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!