З ранку у Києві ожеледиці немає, але рух транспорту уповільнюється

З ранку у Києві ожеледиці немає, але рух транспорту уповільнюється

З початку снігопаду о 8 ранку на вулицях столиці зберігається спокійна ситуація. Завдяки нічному дощу зникла ожеледиця з пішохідних тротуарів міста. Пішоходи пересуваються без ковзання. Наразі у місті не припиняються роботи з обробки протиожеледними матеріалами вулично-дорожньої мережі. Зокрема, проїжджої частини та штучних споруд, а також тротуарів, підходів до наземних та підземних пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту тощо.

В умовах ускладнення погодних умов водіям приватних авто рекомендується за можливості утримуватися від поїздок на власному транспорті та дотримуватися правил паркування, аби не заважати роботі техніки.

Пішоходам рекомендується, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях, бути обережними та обачливими.

Як застерігає «Київпастранс», на столичних дорогах сніг, туман: «Будьте уважними та обережними, переходячи проїжджу частину! Також звертаємо вашу увагу! Водій тролейбуса чи автобуса, згідно з ПДР та посадовою інструкцією, може тимчасово призупинити рух машини, якщо проїжджа частина буде ще не обробленою відповідальними службами міста та подальший рух наражатиме пасажирів на небезпеку».

Станом на 8.25 ранку на дорогах столиці спостерігаються рух транспорту уповільнений на в’їздах на мости через Дніпро з лівого берега, та на в’їздах у місто із західного напрямку, вулиця Теліги, Велика Окружна дорога.  Вільно пересувається Набережне й Наддніпрянське шосе, Куренівка, Подільський узвіз. Але ситуація може змінитися за 20 хвилин – у ранковий час пік і покращитися до 10.30 ранку. Плануйте свої поїздки.