У Києві покарали ЖЕДи за погану підготовку до зими

У Києві покарали ЖЕДи за погану підготовку до зими

Як поінформували в Інспекції самоврядного контролю КМДА, за результатами контрольних заходів в листопаді 2018 р. винесено догани:
- начальнику Дільниці №6 КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району міста Києва» через неналежну підготовку будинків до опалювального сезону;
- головному інженеру ЖЕД-409 КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району міста Києва» за неналежний контроль та систематичне невиконання заявок мешканців на центральну диспетчерську службу міста Києва;
- начальнику ЖЕД №905 КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району міста Києва» за неналежне утримання будинків та прибудинкової території.

В Інспекції нагадали киянам, що з питань життєдіяльності міста й комунальних служб треба звертатися до таких організацій:

https://1557.kiev.ua - Центральна Диспетчерська Служба з питань ЖКГ. Тел. 1557 (зі стаціонарного) і (044) 500-15-57 (з мобільного). Приймаються скарги на: холодне та гаряче водопостачання, електропостачання, центральне опалення, інші питання ЖКГ (прибирання території, освітлення, ліфти і т.п.)

http://wiki.1551.gov.ua - «База знань», в якій можете знайти відповіді (покрокові інструкції) на найбільш поширені запитання в різних сферах життя міста.

https://cks.com.ua - Центр комунального сервісу, куди можна завернутися за телефоном (044) 247-40-40. Сюди слід звертатись, якщо у вас виникли питання щодо нарахувань за комунальні послуги, субсидій, опломбування лічильників, перерахунків за ненадані послуги.

https://1551.gov.ua - Контактний центр міста Києва 1551.