Cимфонічний оркестр України влаштує концерт до свого 100-річчя

Cимфонічний оркестр України влаштує концерт до свого 100-річчя

 Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України відзначає 100-річчя. З цієї нагоди киян запрошують на ювілейний концерт. Головний диригент та художній керівник Володимир Сіренко, за участю всесвітньовідомого баса Анатолія Кочерги.

-Знавців зацікавить знаменита симфонічна поема «Мазепа» угорського композитора-романтика Ференца Ліста; прихильників американських мюзиклів – Симфонічні танці з «Вестсайдської історії» Леонарда Бернстайна. Слухачі вкотре відчують динамізм знаменитого «Болеро» Моріса Равеля – одного з найпопулярніших хітів світового симфонічного репертуару, - зазначають організатори концерту.

За роки Незалежності оркестр записав понад 150 компакт-дисків з українським та світовим репертуаром. Альбом із записом симфоній № 2 та № 3 Бориса Лятошинського був визнаний Австралійською державною телерадіокомпанією (АВС) найкращим світовим записом 1994 року.  НЗАСОУ - єдиний український музичний колектив, який номінувався двічі на премію Grammy: в 2004-му за диск із записом «Реквієму для Лариси» Валентина Сильвестрова та 2009-го – скрипкового концерту Ернста Блоха.

Також впродовж останніх двадцяти років музиканти НСОУ набули  великого досвіду у виступах з поп- та рок-виконавцями. Це  Стінг, Electric Light Orchestra, Ванесса Мей, Мішель Легран, Тамара Гвердцителі, «Бі-2», Green Greу, «Океан Ельзи» та ін. Це були незабутні, приголомшливі за енергетикою концерти.

У оркестру є власний слоган: «Слухай вічність», що відображає його місію - виконувати світову і національну класику, давати життя найбільш талановитим творам нової української симфонічної музики.

До слова, один із найбільш відомих у Східній Європі симфонічних колективів, був заснований відповідно до постанови Ради Міністрів Української держави 25 грудня 2018 року і затверджений гетьманом Павлом Скоропадським.

Коли: 28 листопада о 19:00

Де: Національний палац "Україна"

Вартість: 120-700 грн.